25 отзывов
+380 показать номер

О нас

Відчуйте перевагу покупок онлайн на нашому сайті. Тепер не доведеться витрачати час на ходіння по магазинах. Ми пропонуємо можливість замовлення товару в два кліка. Також наші менеджери нададуть вам потрібну інформацію про покупку, якщо на сайті ви не знайшли відповіді на ваші запитання. Ми намагаємося забезпечити наших клієнтів кваліфікованою технічною консультацією, тому у нас працюють тільки професіонали
Постійне оновлення товару на сайті показує наявність техніки та ціни в реальному часі. Інтернет-магазин електроніки Moss Market – це економія не тільки грошей, але і вашого часу. Намагаючись продумати все до найдрібніших деталей, ми прагнемо до ідеалу. Нам важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою, сервісом і мінімально витраченим часом.
Ваш час так саме важливий, як і наш, тому наша команда постійно працює над тим, щоб процес покупки був простим, зрозумілим і швидким.
Наш інтернет-магазин електроніки в Україні співпрацює тільки з перевіреними постачальниками. Але від форс-мажорних обставин, які неможливо передбачити, не застрахований ніхто. Тому наші гарантійні зобов'язання, повага до кожного покупця, швидкість реагування, допомагає усунути проблему і знайти найбільш оптимальний вихід з неприємної ситуації.
Оплатити замовлення ви можете зручним для вас способом, всі можливі варіанти перераховані у відповідному розділі. Після отримання товару, ви також можете його повернути протягом 14 днів, дотримуючись інструкції по гарантії.
Наші магазини техніки співпрацюють з багатьма службами доставки, що дає можливість скористатися послугами тієї фірми, якій ви безпосередньо довіряєте. При отриманні товару важливо його оглянути на наявність комплектації і пошкоджень. Якщо є пошкодження або товар не відповідає вашому замовленню, потрібно скласти акт (претензію) і відмовитися від отримання. Будь ласка, відразу повідомте нас про це, щоб ми могли своєчасно розібратися в ситуації, що склалася.
Популярні інтернет-магазини повинні постійно вдосконалюватися, щоб бути конкурентоспроможними і привабливими, тому слідкуйте за нашими акціями, знижками і розпродажем.
Ми сподіваємось, що мінімальні ціни на товари, а також наш високий рівень техобслуговування (в тому числі після продажного) зможуть переконати вас стати нашими постійними клієнтами.
Нам важливий кожен клієнт, вдалих вам покупок!

Контактная информация компании Moss Market

Тертилов Константин Викторович mossmarket.com.ua
Moss Market
Торговая компания
УкраинаОдесская областьОдесса
Менее 5 человек
2013
Внутренний
Другие